کارگاه دو روزه‌ای با عنوان آموزش طراحی آزمایش به روش سطح پاسخ Response Surface Methodology  توسط آزمایشگاه جامع تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

آزمایشگاه جامع تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی است که خدمات متنوعی را در حوزه‌های گوناگون زیست‌فناوری، دارو، سلولی و مولکولی به دانشجویان، پژوهشگران و فناوران ارائه می‌کند. از خدمات این مجموعه پژوهشی و آزمایشگاهی می‌توان به آنالیز و شناسایی مواد دارویی، انواع سنجش و تصویربرداری با استفاده از میکروسکوپ، آزمایش و پژوهش با استفاده از حیوانات کوچک آزمایشگاهی، ژنتیک و کشت سلولی اشاره کرد.

 

برگزاری دوره‌های کارگاهی و آموزشی، با هدف ارتقای دانش و تخصص دانشجویان، پژوهشگران و کارشناسان آزمایشگاه‌ها از دیگر برنامه‌ها و فعالیت‌های این مجموعه به شمار می‌رود.

 

کارگاه آموزشی طراحی آزمایش برگزار می‌شود

 

بر همین اساس، آزمایشگاه جامع تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی، با همکاری مرکز تحقیقات فیتوشیمی، کارگاه دو روزه‌ای با عنوان آموزش طراحی آزمایش به روش سطح پاسخ Response Surface Methodology  با استفاده از نرم افزار Design Expert را روزهای 12 و 13 دی ماه، از ساعت 9 تا 14 در محل آزمایشگاه جامع تحقیقات، برگزار خواهد کرد.

 

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیش‌تر و شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند با شماره 02188200105 داخلی 103 تماس حاصل کنند.

 

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,برگزاری دوره آموزشی,معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code