شتابدهنده ماد آوش کیمیا، کارگاه عملی کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا را اسفندماه جاری ویژه کارشناسان، محققان، دانشگاهیان و سایر علاقمندان برگزار می‌کند.

شناخت روش و اصول کار با تجهیزات آزمایشگاهی منطبق با استانداردها و الزامات روزآمد، یکی از اصول رسیدن به محصولات و توسعه آن ها است. این موضوع در تحقیقات و پژوهش‌های دارویی اهمیتی دوچندان پیدا می‌کند. بر همین اساس شرکت شتابدهنده ماد با بهره مندی از آزمایشگاه‌های تحقیقاتی، آزمایشگاه‌های نیمه صنعتی و اتاق تمیز، زمینه را برای توسعه پژوهش‌ها و محصولات در حوزه دارویی فراهم کرده است.

 

یکی از فعالیت‌های این شتابدهنده برگزاری دوره‌های آموزشی و تحقیقاتی است. بر همین اساس، شرکت شتابدهنده ماد آوش کیمیا کارگاه عملی کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا (HPLC) را برگزار می کند.

 

شرکت کنندگان این دوره آموزشی ضمن آشنایی اجمالی با اصول و مشخصات HPLC ، با قسمت های اصلی دستگاه، کار با دستگاه و عیب­یابی مشکلات در حین کار آشنا می­شوند. پس از آشنایی شرکت کنندگان با مفاهیم موجود، آموزش کاملا عملی کار با دستگاه به همراه آنالیز تعیین مقدار و ناخاصی مطابق فارماکوپه، با تمامی محاسبات مربوط و نوشتن گزارش، انجام می­گیرد. تاکید عمده این دوره آموزشی، مبتنی بر کار عملی تمامی شرکت کنندگان این دوره با دستگاه HPLC و مهارت نسبی آن‌ها است.

 

کارگاه عملی کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا برگزار می‌شود

 

این دوره، به مدت 2 روز و در روزهای  4 و 5 ام اسفند 1401 به مدت 12 ساعت در محل آزمایشگاه مادآزما برگزار می‌شود  و برای شرکت کنندگان در این دوره آموزشی، گواهی معتبر فارسی صادر خواهد شد.

 

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، می­توانند با شماره تلفن 09190950580 تماس حاصل کنند.

 

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی,معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری,کروماتوگرافی,دوره آموزشی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code